Alegeri studenți

A. Pentru calitatea de membru în Consiliul Facultății

Facultatea de Drept

Iacob Maria-Alexandra
Iordachi Alina-Iuliana
Potirca-Hagima Mihnea-Ștefan
Săvulescu Ștefania-Mirabela

Facultatea de Educație Fizică, Sport și Kinetoterapie

Nicolaie Andra-Elinnor
Suteu Nicoleta

Facultatea de Economia Turismului Intern și Internațional

Barolescu Arabel-Mina
Chifan Ruxandra-Maria
Dudau Andreea-Elena
Fascu Ionuț
Grigore Andrada
Paraschiv
Denisa-Irina-Gabriela
Vass-Iliescu Silviu-Didi

Facultatea de Informatică Managerială

Mănăila Narcis-Laurențiu
Medeleanu George-Eduard
Mustăciosu Ruxandra-Adriana
Oltean Radu-Cristian
Scorteanu Ioana-Alexandra

Facultatea de Management - Marketing

Dragomir Andres
Dumitrache Liliana
Ianus Mădalin-Constantin
Lupu Bogdana-Elena
Niculae Andreea-Mihaela
Tiboi Adnana

Facultatea de Relații Comerciale și Financiar - Bancare Interne și Internaționale

Bogdan Flavia-Georgiana
Negrea Miruna
Petre Alexandra-Ecaterina
Pitulice Adriana
Popa Adrian-Razvan
Rădulescu Andra-Beatrice

B. Pentru calitatea de membru in Senatul URA

Facultatea de Drept

Iacob Maria
Potirca-Hagima Mihnea-Ștefan

Facultatea de Educație Fizică, Sport și Kinetoterapie

Ivan Carmen-Cristina

Facultatea de Economia Turismului Intern și Internațional

Fascu Ionuț
Vass-Iliescu Silviu-Didi

Facultatea de Informatică Managerială

Funduc Iulia-Florina
Mănăilă Narcis-Laurențiu
Margean Cristian
Medeleanu George-Eduard
Mustăciosu Ruxandra-Adriana
Oltean Radu-Cristian
Scorteanu Ioana-Alexandra

Facultatea de Management - Marketing

Crăciun Codruț-Florin
Dragomir Andres
Ianus Mădălin-Constantin

Facultatea de Relații Comerciale și Financiar - Bancare Interne și Internaționale

Popa Adrian-Răzvan
Rădulescu Andra-Beatrice

Facultatea de Studii Economice Europene

Burcea Cristiana-Mihaela
Potinga Anghelina

 

Felicitări tuturor candidaților aleși!

Declarația de intenție (Anexa 2) se înregistrează la Registratura Universității (et.1, Corp C, Rectorat)
Program: luni – joi 8.00 – 16.00, vineri 8.00 – 14.00